Fixkim A.Ş.

Yüksel Balcı Ortaokulunda Kahvaltı Yaptılar

Yüksel Balcı Ortaokulu Aile Birliği, Okulu yaptıran işadamı Yüksel Balcı, Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş ve Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır’a kahvaltı verdi.

Çayırlı Yüksel Balcı Ortaokulu Müdürü Atilla Bozkurt’un da katıldığı kahvaltıya, Yüksel Balcı Ortaokulu Aile Birliği Başkanı Hüseyin Engin’in yanı sıra Aile Birliği Üyeleri ve Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeleri Turgut Günaydın ve Adnan Yazıcı da katıldı.

Okul Aile Birliği Başkanı ve Işıklı Köyü Muhtarı Hüseyin Engin, Çayırlı bölgesine böyle modern ve çağdaş bir okul kazandıran Yüksel Balcı’ya teşekkür etti.

İşadamı Yüksel Balcı, Türk Metal Sendikası Başkanı Y.Ziya Odabaş, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır ve beraberindekiler kahvaltıdan sonra okulu gezdiler.

Sendika Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş okulu çok beğendiğini belirterek, okulu yaptıran hayırsever işadamı Yüksel Balcı’yı kutladı. Odabaş, okula destek vermek istediğini belirterek okul müdüründen eksikliklerini sordu. Odabaş okul çevresinin ağaçlandırılması ve düzenlenmesi ihtiyacını karşılayacağını söyledi.

İşadamı Yüksel Balcı’da bezı ihtiyaçlarını karşılayacağını söyledi ve aile birliği ile okul yönetiminden ihtiyaç listesini istedi.

KAYNAK

Yüksel Balcı Ortaokulu, Yüksel Balcı, Türk Metal Sendikası, Çayırlı Yüksel Balcı Ortaokulu

Yüksel Balcı Ortaokulu, Yüksel Balcı, Türk Metal Sendikası, Çayırlı Yüksel Balcı Ortaokulu

 
Fixkim A.Ş. Adres İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 3.Yol H-21 Tuzla /İstanbul Tel: +90 216 394 88 00 (8 hat) Fax: +90 216 394 88 09
Bu web sayfası Ahiler Kalkınma Ajansı’nın desteklediği "ar-ge’ye dayalı üretim tesisi projesi" kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Fixkim Pazarlama A.Ş ‘ne aittir ve Ahiler Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.