Fixkim A.Ş.

Fixkim Türkiye Geneli Eğitim Seminerleri Devam Ediyor

Fixkim; her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin birçok noktasında ürün eğitim seminerleri düzenlemeye başlamıştır.

Seminerlerinde, sektöre yıllarını vermiş AR-GE Müdürü Sn. Mustafa YAŞAR’ın eğitim verdiği Fixkim; ADANA, MERSİN, KAYSERİ ve YALOVA illerinde 2014 seminerlerine başlamış ve bu sayede bir çok usta ile tanışarak, ürünlerini paylaşma imkanı bulmuştur.

Fixkim, eğitim semineri, ürün eğitimi, ar-ge müdürü mustafa yaşar

Adana’da yaklaşık 200 kişinin katıldığı uygulamalı eğitim semineri oldukça verimli geçmiştir. Yeni ürün tanıtımlarının yanı sıra, ustaların uygulama esnasında karşılaştıkları olumsuz durumlar da konuşulmuş ve çözüm yolları öğretilmiştir.

Mersin, Yalova ve Kayseri’deki eğitimler de aynı şekilde büyük beğeni toplamış ve Fixkim ürünleri, ustaların vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Eğitimlerde; ISI, SES,YANGIN ve SU yalıtımı sağlayan Fixthermo ürünü; küçük ölçekli gösterilerle desteklenerek tanıtılmış ve katılımcıların beğenisini kazanmıştır.

Fixthermo; Avrupa‘da Avrupa Birliği akreditesi kayıtlı uluslararası laboratuvarda, 6 aylık testlerden geçmiş, kalitesini ispatlamış ve CE belgesini almıştır.

Fixkim, eğitim semineri, ürün eğitimi, avrupa birliği akreditesi, fixthermo

Isı yalıtımında yeniliklerine devam eden Fixkim; su yalıtımına da önem vermiş ve seminerlerinde esnek yapılı, akrilik kökenli su yalıtım malzemesi olan Likit Membran ürününü de tanıtmıştır. Birim hacminden 6 kat fazla esneyerek, brüt betonu boşluk vermeden örten bu ürünün, pozitif su emme oranı yok denecek kadar azdır. Çift bileşenli çimento ve akrilik kökenli bir diğer su yalıtım harcı olan Çift Bileşenli Elastik Su Yalıtım Harcı da diğer bir su yalıtım ürünü olarak bayilerde yerini almıştır. Yapılan Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda benzer ürünlerden daha esnek yapıya sahip olan su yalıtım harcı ürünleri de katılımcılar tarafından ilgiyle dinlenip, beğeni toplamıştır.

Mantolama sisteminde de yeniliklerine devam eden Fixkim, yine Avrupa akreditasyon laboratuvarında uzun süren testler sonucu, mantolama ürünlerindeki kalitesini de ispatlamıştır.

Çift Bileşenli Elastik Su Yalıtım Harcı, matoloma, fixkim, likit membran,

Şimdiye kadar binin üzerinde ustanın katıldığı 2014 uygulama ve ürün eğitimi seminerleri devam etmektedir.

Seminerlerin başlıca amacı doğru ürün ve doğru uygulama mantığını anlatmaktır. Ustalarına ve tedarikçilerine değer veren Fixkim; bu noktada sektöründe en iyi hizmeti vermeyi, kendine görev edinmiştir.

 
Fixkim A.Ş. Adres İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 3.Yol H-21 Tuzla /İstanbul Tel: +90 216 394 88 00 (8 hat) Fax: +90 216 394 88 09
Bu web sayfası Ahiler Kalkınma Ajansı’nın desteklediği "ar-ge’ye dayalı üretim tesisi projesi" kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Fixkim Pazarlama A.Ş ‘ne aittir ve Ahiler Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.