Fixkim A.Ş.

Fixkim'e Çok Özel Ziyaretçiler

Sektörün önde gelen temsilcilerinden Fixkim’i Hindistan büyükelçisi Susmita G. Thomas ziyaret etti. Şirket hakkında bilgiler alan Thomas; Türkiye, Hindistan ve dünya geneli için inşaat sektörü değerlendirmesi yaptı.
Hindistan’ın genç ve dinamik nüfus yapısıyla Türkiye’ye benzediğini belirterek, aralarında inşaat malzeme ve yapımında ortak menfaatler bulunduğunun, bu durumun iki ülke arasındaki ticareti geliştirdiğinin altını çizdi.

Hindistan Büyükelçisi Susmita G. Thomas nazik davetlerinden dolayı Fixkim yönetici ve çalışanlarına teşekkür etti. Hindistan’ın 2050 yılında Gayri milli hasılası ile birçok ülkeyi geride bırakacağını belirten Thomas, “Hindistan her türlü yatırıma açık bir ülkedir. Bizim gelişmiş bir dış ticaretimiz bulunuyor. 2010-2012 yıllarında dünyada en çok yatırım alan ülkelerden biri olduk. Yabancı para geliri Hindistan’a büyük güven vermiştir. Ayrıca bizim de yatırımlarımız bulunuyor. Bunun için de Hint firmaları yatırım konusunda başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya şubeler açıyor. Türkiye ve Hindistan’da gelir düzeyi hızla artıyor. Kuracağımız sağlam ticari ilişkiler ile ileride daha iyi seviyelere gelecektir.” diye konuştu.

Hindistan Büyükelçisi Susmita G. Thomas, fixkim 

Fixkim ziyareti ardından GESİAD toplantısına katılan Hindistan Büyükelçisi Susmita G. Thomas’a; konuşmaların ardından GESİAD adına, İnşaat Komitesi Başkanı Yüksel Balcı, bir plaket takdim etti.

 GESİAD,  fixkim,Halit Dumankaya,  Dumankaya inşaat Yönetim Kurulu Başkanı

Ayrıca son zamanlarda büyük projelerle adını ülkenin en büyük inşaat firmaları arasına yazdıran Dumankaya inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Halit Dumankaya da Fixkim’i ziyaret ederek, sektör hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

 
Fixkim A.Ş. Adres İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 3.Yol H-21 Tuzla /İstanbul Tel: +90 216 394 88 00 (8 hat) Fax: +90 216 394 88 09
Bu web sayfası Ahiler Kalkınma Ajansı’nın desteklediği "ar-ge’ye dayalı üretim tesisi projesi" kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Fixkim Pazarlama A.Ş ‘ne aittir ve Ahiler Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.