Fixkim A.Ş.

Strafor - EPS Uygulama Alanları

Ambalaj
Styropor, ürünleri sarsıntıdan, hasardan, ısı ve elektrik akımından korur. Styropor paketleri özellikle elektrik parçaların korunmasında kullanılır. Kahverengi ve beyaz eşyaların ambalajında kullanılabilir. Gıda paketlenmesi için de uygundur, styropor'un ısı izolasyon özelliği, onu özellikle balık, meyva, sebze gibi bozulabilir gıdaların saklanması ve taşınmasında tercih edilir yapmıştır. Ayrıca kırılabilir eşyaları paketlemekte kullanabilirsiniz.

Styropor hafif olması nedeniyle ürünün toplam ağırlığını çok az arttırır, mermer gibi ağır ve hasara karşı korunması gereken ürünlerin paketlenmesi için idealdir. Siparişe göre geniş yelpazede ürünler üretebiliriz, styropor ambalajın üstüne, logo, firma ismi ve istediğiniz diğer bilgiler yazılabilir.

İzolasyon
Styropor, ısı ve ses izolasyonunda kullanılır. Bina duvar ve çatılarında kullanılabilir. İzolasyonu iyi olan evler enerji tasarrufu sağlar. Arzu ederseniz bütün evi styropordan yapabiliriz.

Dekorasyon
Styropor kolay şekil alabilir, hafifi bir maddedir ve her renkte üretilebilir. Bu yüzden dekorasyon amaçları için idealdir. Fuar standları ve reklamlarınız için styropodan her renk ve şekilde üretim yapabiliriz. Firmanızın ismini styropor ile büyük harflerle yazarak görünürlülüğünü artırın.

Model Yapımı
Styropor kullanarak makina ya da makina parçalarının tam modellerini çıkarabiliriz. Diğer alternatiflere göre %30 daha az ödersiniz.

Diğer
Styropor, ayrıca sera yapımında, arıcılıkta, akü kutusu, Akü seviye tüpleri, buz kutuları, balık ağı mantarları gibi çok çeşitli şekillerde kullanılır.

 
Fixkim A.Ş. Adres İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 3.Yol H-21 Tuzla /İstanbul Tel: +90 216 394 88 00 (8 hat) Fax: +90 216 394 88 09
Bu web sayfası Ahiler Kalkınma Ajansı’nın desteklediği "ar-ge’ye dayalı üretim tesisi projesi" kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Fixkim Pazarlama A.Ş ‘ne aittir ve Ahiler Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.