Fixkim A.Ş.

Fixkim'e Tüketici Kalite Ödülü

Yüksel Balcı'nın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Fixkim, Türkiye'de tüketicinin en güvendiği marka seçildi ve "2011 Yalıtım ve Yapı Harçları üketici Kalite Ödülü"ne layık görüldü. Ödül törenine Almanya 7. Başbakanı Gerhard Schroeder'de katılıyor.

Balcı Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve ulusal marka olan Fixkim Türkiye genelinde yeni bir başarıya imza attı.

Tüketici Akedemisi tarafından Sosyal Araştırmalar Merkezi’ne (SAM) yaptırılan araştırmada, Fixkim Yalıtım ve Yapı Harçları, Tüketici’nin sektörde en güvendiği marka olduğu ortaya çıktı.

Türkiye genelinde yapılan bu araştırma sonucu Fixkim 2011 Tüketici kalite Ödülü’ne layık görüldü…

Fixkim aldığı bu ödül ile Zonguldak bölgesinin bir kez daha gururu oldu.

15 Mart 2011’de Dünya Tüketici Hakları Günü sebebiyle Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 24. Uluslararası Tüketici Zirvesi’nin açılış konuşmasını yapmak üzere Almanya 7. Başbakanı Gerhard Schroeder Türkiye’ye geliyor.

Bu yıl Tüketici Akademisi tarafından Türkiye’de tüketiciye ürün ve hizmet sunan markaların güven değerlerini ölçümlemek için 9 ilde, hanede görüşme ile SAM Sosyal Araştırmalar Merkezi’ne yaptırılan ülkemizin en geniş marka araştırması sonuçları 15 Mart’ta kamuoyu ile paylaşılıyor. “Marka Algısı” konulu bu araştırma sonuçlarına göre ürün ve hizmet kalitesine en çok güvenilen marka olan “FİXKİM”e "TÜKETİCİ 2011 KALİTE ÖDÜLÜ" takdim edilecektir. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da davetli olduğu Zirvede, Almanya 7. Başbakanı Gerhard Schröder'in yanı sıra Türk ve Dünya Siyasetinden (Londra Belediye başkanı Boris Johnson, Devlet Bakanı Egemen Bağış gibi...) önemli isimler olacaklar.

Ayrıca İş Dünyasından Dilek Sabancı , TÜSİAD Uluslararası Koordinatörü Bahadır Kaleağası gibi başarılı isimlerle birlikte Sanat camiasından ,

Seda Sayan Ferhat Göçer Nazan Öncel Mahsun Kırmızıgül Ziynet Sali Mustafa Sandal Soner Sarıkabadayı Hande Yener Emre Aydın Fulden Uras Grup Hepsi gibi isimler ve Öyle Bir Geçer Zaman ki dizi ekibi de Zirvede olacaklar.

Gecenin sunumunu Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan rolündeki starı Meryem Uzer yapacaktır.

Düzenlenen muhteşem gecede Fixkim’in ödülü Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Balcı’ya takdim edilecek.Tüketicilerin EN’lerini Belirledikleri Markalar 24. Uluslararası Tüketici Zirvesi’nde açıklanıyor.

 
Fixkim A.Ş. Adres İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 3.Yol H-21 Tuzla /İstanbul Tel: +90 216 394 88 00 (8 hat) Fax: +90 216 394 88 09
Bu web sayfası Ahiler Kalkınma Ajansı’nın desteklediği "ar-ge’ye dayalı üretim tesisi projesi" kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Fixkim Pazarlama A.Ş ‘ne aittir ve Ahiler Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.