Fixkim A.Ş.

GESİAD’ın Geleneksel 19. Vefa Ödülleri Sahiplerini Buldu

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde faaliyet gösteren Gebze Sanayici ve İşadamları Derneği (GESİAD), 2011 yılının en başarılı kişi, kurum ve kuruluşlarını ödüllendirdi. Ayrıca 'vefa' ve 'özel' olmak üzere 4 ayrı ödül verildi.

GESİAD'ın her yıl geleneksel hale getirdiği ve yılın başarılı kişi, kurum ve kuruluşlarını seçtiği Vefa Günü'nün 19.'su, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Osman Hamdi Bey Kültür Salonu'nda yapıldı.

Kokteylin ardından yapılan ödül töreninde açılış konuşmasını yapan GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zenginer, vefanın her bir insanın sahip olması gereken yüce bir haslet olduğunu söyledi.

Dernek olarak bu yıl 19.'sunu düzenledikleri ödül törenine katılan işadamları ve kamu görevlilerine teşekkür eden Başkan Zenginer, "2011 yılında tüm ekonomik olumsuzluklara rağmen bu ülke ve dünya insanlığı için, bir şeyler yapmak için elini taşın altına koyan herkese teşekkür ediyoruz. Yapılan her girişim devletimize ve insanımıza istihdam ve zenginlik katmıştır. Sosyal, ekonomik ve bilimsel anlamda emeği olanlara küçük bir teşekkür de biz edelim dedik." şeklinde konuştu.

"TOPLAM 17 DALDA VERİLEN ÖDÜLLER"

Türkiye geneli vefa özel ödülü, Hatemoğlu/MİB Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Efsane Turan'a verildi. Türkiye'de eğitime katkılarından dolayı ikinci özel vefa ödülü ise Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na verildi.

Türkiye'de yılın iktisadi kurumu dalında, Hayat Holding AŞ Yahya Kığılı, Gebze‘de ise MOPAŞ AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Reşat Narman, Türkiye'de yılın işadamı dalında HAS Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Naci Faydasıçok, Gebze'de ise Denizatı Petrokimya (Seahorse) Yönetim Kurulu Başkanı Şafak Akmil, Türkiye'de yılın sivil toplum kuruluşu dalında Uluslararası Türkçe Derneği (TÜRKÇEDER) Başkanı Hulusi Çelik, Gebze'de ise Gebze Ticaret Odası (GTO) Başkanı Nail Çiler, Türkiye'de yılın profesyonel yöneticisi dalında Arçelik Genel Müdürü Levent Çakıroğlu, Gebze'de ise Dilovası OSB Müdürü Serap Türker, yılın devlet adamı dalında Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Türkiye'de yılın iletişimcisi dalında gazeteci-yazar Adem Yavuz Arslan, Gebze'de ise Kocaeli 41 Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Turgut, Türkiye'de yılın sosyal sorumluluk projesi sahibi dalında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin adına danışmanı Şafak Müderrisgil, Gebze'de ise FİXKİM Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Balcı ödüle layık görüldü.

Yoğun bir katılım oldu

Sunuculuğunu Asım Yıldırım'ın yaptığı 19. Vefa Ödülleri törenine ödüle layık görülen isimlerin yanı sıra AK Parti Kocaeli milletvekilleri Mehmetali Okur, Azize Sibel Gönül, Gebze Kaymakamı Salih Karabulut, Darıca Kaymakamı Osman Ateş, Dilovası Kaymakamı Hasan Göç, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, Gebze Emniyet Müdürü A. Kadir Demir, Darıca Emniyet Müdürü Süleyman Kaçmaz, Gebze Kent Konseyi Başkanı İbrahim Güngör, Gebzespor Başkanı Yavuz Unsur ve çok sayıda işadamı katıldı.

Cihan

Kaynak: Bugün Gazetesi

 
Fixkim A.Ş. Adres İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 3.Yol H-21 Tuzla /İstanbul Tel: +90 216 394 88 00 (8 hat) Fax: +90 216 394 88 09
Bu web sayfası Ahiler Kalkınma Ajansı’nın desteklediği "ar-ge’ye dayalı üretim tesisi projesi" kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Fixkim Pazarlama A.Ş ‘ne aittir ve Ahiler Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.