Fixkim A.Ş.


"Fetih 1453" Filminin Surları

Fixkim Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Balcı, şirketlerinin geçmişte olduğu gibi yarında kültüre ve sanata verdiği desteğin devam edeceğini bildirdi.

Balcı, yaptığı yazılı açıklamada, Tuzla'da bulunan fabrikalarının Fetih 1453 filmi için üretim yaptığını belirtti. Üretilen 6 metre boyunda dev blok straforlar ile İstanbul'u çevreleyen surları yeniden inşa ettiklerini anlatan Balcı, şunları kaydetti:

"Straforların kullanıldığı taş duvar, top ve top mermileri gibi tüm argümanların yapımında özel teknikler uygulandı. Kullanılan argümanların tamamen orijinaline uygun yapıldı. Sosyal sorumluluk çerçevesinde bu filme sponsor olduk. İstanbul'un fethinin bir çağın bitip bir çağın başladığı ve dünyadaki ticari dengeleri de değiştiren bir dönem oldu. Şirketimiz geçmişte olduğu gibi yarında kültüre ve sanata verdiği destek devam edecektir. Toplumsal değeri yükseltecek her projenin içinde gururla yer alacağız.

Kaynak: Haberler.com

 
Fixkim A.Ş. Adres İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 3.Yol H-21 Tuzla /İstanbul Tel: +90 216 394 88 00 (8 hat) Fax: +90 216 394 88 09
Bu web sayfası Ahiler Kalkınma Ajansı’nın desteklediği "ar-ge’ye dayalı üretim tesisi projesi" kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Fixkim Pazarlama A.Ş ‘ne aittir ve Ahiler Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.