Fixkim A.Ş.

Fixkim: Amacımız Partner Bulmak

Yapı Kimyasalları sektöründe Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer alan Fixkim Bayiler Toplantısı Dnipropetrovsk kentinde gerçekleştirildi.

NEDİM ODABAŞ

Yapı Kimyasalları Sektöründe Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer alan Fixkim Bayiler Toplantısı Ukrayna'nın Dnipropetrovsk kentinde gerçekleştirildi. Türkiye genelinden 60 Fixkim bayisinin katıldığı toplantı 5 gün sürdü. Sanayi kenti olan Dnipropetrovsk kentinde sanayi tesisleri, turistik ve sosyal tesisler ile kenti gezen Fixkim bayileri, kentin ekonomik ve kültürel konularında da bilgilendirildiler.

Bayi toplantılarını dünyanın değişik ülkelerinde yapmayı tercih eden Fixkim Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Balcı, amaçlarının Fixkim bayilerinin değişik ülkelerin kültürel, ekonomik ve sosyal yapılarını öğrenmelerini, toplantının yapıldığı ülkelerden kendi ticari yaşamlarına bir şeyler katmayı sağlamak olduğunu söyledi.

Gezinin son günü yapılan gala gecesinde bir konuşma yapan Yüksel Balcı, toplantı amaçlı yapılan bu gezilerin dostlukları daha da pekiştirdiğini vurgulayarak, "Zaten bizim amacımız bayi bulmak veya ürün satmak değil. Amacımız partner bulmak" dedi.

Fixkim'in 52 çeşit ürün ile sektörde her geçen gün büyüdüğünü ve söz sahibi olduğunu vurgulayan Balcı, yeni ürünleri olan ve Türkiye'de ilk defa üretilen "Hazır Tamir Harcı"nın da beklenilen ilgiyi gördüğünü ve aranılan ürün haline geldiğini söylerken, Fixkim'in yakın zamanda yeni yatırımlar yapacağını da müjdeledi.

Kaynak: Milli Gazete

 
Fixkim A.Ş. Adres İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 3.Yol H-21 Tuzla /İstanbul Tel: +90 216 394 88 00 (8 hat) Fax: +90 216 394 88 09
Bu web sayfası Ahiler Kalkınma Ajansı’nın desteklediği "ar-ge’ye dayalı üretim tesisi projesi" kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Fixkim Pazarlama A.Ş ‘ne aittir ve Ahiler Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.