Fixkim A.Ş.

Sektörel Haberler

Yüksel BALCI Ziyaretlerde

Balcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Balcı, 15 Ekim Cuma günü Kdz.Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay ve İlçe Emniyet Müdürü Erkan Tektaş’ı makamlarında ziyaret etti.

Fixkim, Niğde’de Yeni Fabrika Açtı

Fixkim, Niğde Organize Sanayi Bölgesi’nde 2 bin 600 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 5 bin 800 metrekare alanda yer alan yeni fabrikasını açtı.

Fixkim, Ürün Grubunu Yedi Yılda 40’tan 180’e Çıkardı

Balcı Şirketler Grubu’na 2004 yılında dahil olan Fixkim’in, geçen yedi yılda yapı harcı ve kimyasallarda ürün grubunu 40’tan 180’e çıkarmayı başardığını belirten Fixkim Direktörü Beratin Dinç, şirketin 2010-2011 performansı değerlendirildiğinde inşaat sektöründeki büyümenin üzerinde bir büyüme gerçekleştirdiğini söyledi.

Fixkim’den Isı ve Su Yalıtımına Entegre Çözüm

Alçı’nın Pabucu Dama Atılıyor

Ereğli'nin Gururu Fixkim Bunu Hep Yapıyor

Ereğli’de doğup İstanbul’da büyüyen, ardından Türkiye’nin dört bir yanına yayıldıktan sonra ülke sınırlarını da aşan Ulusal Marka Fixkim A.Ş. mantolama ve seramik ustalarını eğitti.

Fixkim, Irak ve Suriye'de Fabrika Kuracak!

Geçen yıl yatırımlarımız devam etti. Krizden daha güçlü çıkmayı başardık. 2009'da istihdamı yüzde 4 artırdık.
 
Fixkim A.Ş. Adres İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 3.Yol H-21 Tuzla /İstanbul Tel: +90 216 394 88 00 (8 hat) Fax: +90 216 394 88 09
Bu web sayfası Ahiler Kalkınma Ajansı’nın desteklediği "ar-ge’ye dayalı üretim tesisi projesi" kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Fixkim Pazarlama A.Ş ‘ne aittir ve Ahiler Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.