Fixkim A.Ş.

Kalite Anlayışımız

kalite anlayışımız

Hızla yenilenen ve gittikçe de çetinleşen İnşaat ve medya -sektöründeki rekabet koşullarında, başarısını sürdürebilmesi, ortakları için değer yaratabilmesi, ürün ve hizmet kalitesi ve sürekli gelişim ile sağlanacaktır. Bu amaçla aşağıda belirtilen hususlar , “Kalite Politikamız” olarak kabul edilmiştir. Müşteri Memnuniyeti

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin bizimle çalışmaktan sürekli memnun olmasını öncelikli bir hedef olarak görmektedir. Müşteri memnuniyeti hedefine ulaşmak için tüm ürün ve hizmetlerde kaliteyi birinci öncelik kabul etmektedir. Müşteri memnuniyetine kaliteyi yöneterek ve sürekli gelişmeyi sağlayarak ulaşacağına inanmaktadır.

Çalışanların Mutluluğu, Bireysel Gelişimi ve Takım yaklaşımı

Çalışanlarımız, ortak hedefleri doğrultusunda tam bir işbirliği içinde bir “takım” olarak çalışır. Kişisel başarılara değil, ait olduğu takımın başarısına önem verir, kendi başarısını da firmanın başarısı ile özdeşleştirerek geleceğini güvence altına alır. İç ve dış tüm müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak takımın vazgeçilmez hedefidir.

Takımı oluşturan bireylerin kişisel gelişimi takımın ortaya koyacağı katma değerde artış sağlar. Bunun için de Balcı Grup çalışanların bireysel gelişimini destekler. Bireysel gelişim, yardımlaşma, katılım ve paylaşım Balcı Grup Takım Ruhu’nun temel öğeleridir.

Çevre Güvenliği ve Yasalar

Çevreye ve beraber yaşadığı tüm canlılara saygısını, işlettiği santralların çevre düzenlemesi, transmikserlerin kirlilik önleyici ekipmanları, beton santrallerinin toz tutucu sistemler yatırımları şeklinde açıkça ifade eder. Bu konudaki uygulamaların sektörde yaygınlaşmasında öncülük yapar.
Çalışanların sağlık ve can güvenliğini korumayı öncelikli hedef olarak kabul eder.
Grup Sektöründe geçerli yasalara uygun olarak çalışma konusundaki hassasiyetini uygulamaları ile ortaya koyar.

Kaynakların Verimli Kullanımı

Kaynakları; insan gücü, makine-ekipman, teknolojik bilgi ve mali kaynaklar Takım Ruhu gereğince her bir çalışanın kendi öz kaynağı olarak kabul edilir.
Tüm takım arkadaşlarımız kendi kullanımındaki ortak kaynakları en etkin ve verimli şekilde kullanır, korur ve bakımını yapar.

 
Fixkim A.Ş. Adres İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 3.Yol H-21 Tuzla /İstanbul Tel: +90 216 394 88 00 (8 hat) Fax: +90 216 394 88 09
Bu web sayfası Ahiler Kalkınma Ajansı’nın desteklediği "ar-ge’ye dayalı üretim tesisi projesi" kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Fixkim Pazarlama A.Ş ‘ne aittir ve Ahiler Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.